Наукова діяльність студентів

Наукову діяльність студентів організовано у формі студентського наукового товариства «Джерело». Основними напрямами роботи товариства є: систематичне навчання основ науково-дослідницької роботи; залучення студентів до підготовки статей, тез та участі у наукових конференціях, олімпіадах, конкурсах.

Студентське товариство разом з кафедрами виступає організатором проведення на базі факультету студентських наукових заходів, ділових зустрічей із представниками науки та бізнесових структур з актуальних проблем управління та економіки.

Пошукова робота студентів, яку вони здійснюєть під індивідуальним керівництвом провідних науковців факультету, відповідає державній дослідній темі факультету: «Фінансово-управлінські аспекти діяльності організацій у трансформаційній економіці».

Студенти факультету беруть активну участь в регіональних всеукраїнських конференціях, наукових олімпіадах та конкурсах і досягають значних успіхів.

Призові місця на всеукраїнських олімпіадах завоювали:

Вівдюк Оксана (Харківський національний університет, 2006 –2007 рр.);

Алексін Юрій і Кушнір Валентина (Київський національний університетімені Т.Г. Шевченка, 2008–2009 рр.).

Здобули перемогу на Всеукраїнській олімпіаді, яку було проведено на базі Одеського державного економічного університету, Трусова Тетяна (2009 р.) і Бабич Олеся (2010 р.).

Студенти факультету – Сидорук Іван, Пінчук Катерина, Алексін Юрій, Вівдюк Оксана, Клевець Оксана, Артинюк Марина, Трусова Тетяна та інші –успішно виступали з доповідями на всеукраїнських студентських та регіональних науково-практичних конференціях і були відзначені почесними грамотами.

Під час проведення регіонального туру всеукраїнського конкурсу «Молода економіка-2006» студент Сидорук Іван зайняв третє місце.

Друге місце в різних номінаціях на регіональному турі всеукраїнського конкурсу «Новітній інтелект-2009» зайняли Стан Степан і Кужіль Наталія

Кожного року студенти поповнюють архів факультету грамотами та нагородами переможців.

Студенти факультету беруть активну участь в регіональних всеукраїнських конференціях, наукових олімпіадах та конкурсах і досягають значних успіхів.