Відбулася презентація Біржової універсіади.

Біржова Універсіада — це чемпіонат з інтернет- трейдингу на Українській фондовій біржі серед студентів вищих навчальних закладів України.

Мета проекту — надати студентам можливість перевірити на практиці та закріпити, в ході реальних біржових торгів, знання, отримані в рамках навчальних програм з ринкової економіки. Всі операції в рамках конкурсу проходять на реальних торгах «Української біржі», які можна переглянути на сайті vvww.ux.ua в режимі онлайн, що забезпечує прозорість проведення конкурсу та об’єктивність результатів його учасників.

Конкурс проходить з 15 лютого по 15 березня 2013 року. Для участі кожному студенту надається біржовий рахунок з доступом до торгів ф’ючерсами на строковій секції «Української біржі» з початковим залишком у розмірі 500 гривень. З урахуванням гарантійного забезпечення в розмірі 20%, кожен учасник може укладати угоди обсягом до 2 500 гривень.

Номінації та призи «Біржової Універсіади 2013”:

• Звання «Кращий студент-трейдер» і грошовий приз у розмірі 10 000 гривень вручається студенту, який отримає максимальну прибутковість від операцій, здійснених в ході проведення конкурсу

• Учаснику, який посяде друге місце по прибутковості, — грошовий приз у розмір» 6000 і рішень.

• Учаснику, який посів третє місце по прибутковості, — грошовий нриз у розмірі 4000 І рішень. Звання «Кращий тренер» отримує тренер, студенти якого отримали максимальну прибутковість (розраховується як середнє арифметичне доходностей всіх студентів одного тренера). Переможцю в даній номінації вручається приз — планшет.

«Кращий ВУЗ» — ВУЗ, студенти якого отримали максимальну прибутковість (розраховується як середнє арифметичне доходностей всіх студентів від даного навчального закладу).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>